O MNIE

SESJA Z OLĄ 30.07

 

Zawodowo jestem pedagogiem i żywieniowcem, prywatnie optymistką twardo stąpającą po ziemi. Na co dzień dbam o rozwój dzieci ucząc je wdrażania zdrowych nawyków i pokonywania życiowych przeszkód.

Najbardziej na świecie kocham się śmiać do łez, gotować i zwiedzać ciekawe miejsca. Ciągle szukam nowych wyzwań,  wiedzy i wyjątkowych smaków. Uwielbiam zapach grejpfrutów i oglądanie burzy przez okno. Nie potrafię przejść obojętnie obok księgarni nie kupując nowej książki. Nie znoszę stagnacji i choć robię tysiące rzeczy naraz, ze wszystkim zdążam na czas, a życie ze mną to częste poskramianie złośnicy 🙂

Smukłe widelce to blog, w którym chce się dzielić z innymi wiedzą żywieniową, przepisami na zdrowe i pyszne dania oraz energią, dzięki której wyciskam z życia wszystko co najlepsze. W każdy wpis i wykonaną przeze mnie fotografię wkładam całe serce i radość, którą mam z prowadzenia tego bloga.

Wierzę, że jesteśmy tym co jemy, dlatego moja kuchnia składa się z nieprzetworzonych składników, jest kolorowa, pełna witamin i wartościowych składników odżywczych.

A więc zasmakuj, poczuj i ciesz się życiem !

Kolaże

 

 

 

One thought on “O MNIE

  1. Zazdroszczę wszystkich dyplomów i wiedzy dotyczącej żywienia. Ja w tej dziedzinie jestem samoukiem, na szczęście dostęp do informacji w dzisiejszych czasach nie jest żadnym problemem. Na pewno będę często zaglądać po garść cennych informacji. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *