Kompozycje
w
Fotografii Kulinarnej

ebook

KUP TERAZ

eBook

To kompendium wiedzy z zakresu tworzenia fotograficznych kompozycji. Zawiera aż 33 niezawodne techniki kreowania ciekawych, niebanalnych zdjęć. Nie wiesz jak ułożyć w kadrze większą ilość elementów, jak dodać nieco dynamiki i sprawić, żeby ujęcie miało hipnotyzującą głębię? Tego wszystkiego dowiesz się z ebooka. Pokażę Ci także jak tworzyć kompozycje w oparciu o linie i kształty oraz zdradzę moje sprawdzone tricki.

Czy ten eBook jest dla Ciebie?

Tak, jeśli:

KUP TERAZ

Co zawiera eBook?

  • aż 33 rodzaje kompozycji, które sprawią, że Twoje zdjęcia nie będą monotonne
  • porady i sprawdzone tipy dotyczące zastosowania kompozycji w praktyce
  • ilustrowane rodzaje kompozycji i konkretne przykłady zastosowań każdej w nich
  • szablony do druku z gotowymi ustawieniami naczyń i produktów – to mała ściągawka, która pomoże Ci trenować tworzenie kulinarnych kadrów
  • skany 3D, na których zobaczysz moje ustawienia kompozycji wraz z ułożeniem tła, odległościami i rozmieszczeniem poszczególnych elementów
KUP TERAZ

POBIERZ DARMOWY FRAGMENT

Pobierz darmowy fragment ebooka z opisem jednej z kompozycji.

Co mówią o mnie moi klienci?

Wierzę, że najlepiej, gdy o jakości moich usług wypowiadają się sami klienci. Zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami moich klientów oraz kursantów. Ich zadowolenie to dla mnie źródło satysfakcji oraz motywacji do dalszej pracy!

Aneta Weiner

Zazwyczaj podczas układania sceny do zdjęć, trzymam się utartych, wcześniej wypracowanych schematów. Z jednej strony ułatwia to zrobienie zdjęcia, a z drugiej mam wrażenie, że kadry są powtarzalne i wieją nudą. Kombinowałam jak to zmienić, ale ostatecznie zawsze wychodzi podobnie. Niby fajnie, ale brakuje nutki nowości.Myślę, że ebook Justyny trafił w moje ręce w odpowiednim momencie. 🙂
Gdybym była bohaterką kreskówki, to podczas czytania nad moją głową wiele razy pojawiłaby się żaróweczka. ``O! To jest ciekawe!``, ``Może tak pokażemy nasze bezy?``, ``A gdyby stworzyć tło z ciasteczek?`` - takie myśli pojawiały się co kilka stron. Miałam ochotę od razu rozłożyć statyw i sprawdzić kilka opcji.
Nie miałam pojęcia, że jest aż tyle rodzajów kompozycji (a nawet jakbym o tym wiedziała, to i tak nie wiedziałabym jak ich użyć). Na szczęście Justyna opisuje to bardzo dokładnie. Omawia jak stworzyć każdą z kompozycji, na co zwrócić uwagę i do czego ten konkretny typ może się przydać. Wszystko zobrazowała swoimi pięknymi zdjęciami, które jeszcze bardziej pobudzają wyobraźnie. To wszystko sprawia, że w głowie kiełkują nowe pomysły na zdjęcia.
Czuję, że ten ebook odmieni moje spojrzenie na fotografię.
Bardzo polecam!

Magda Kubiś

Po świetnym kursie u Justyny moje zdjęcia kulinarne weszły na zupełnie inny poziom! Do tamtej pory byłam przekonana, że „nie mam oka” do zdjęć, ale to mit. Justyna potrafi takie zamknięte oko otworzyć i nagle okazuje się, że zdjęcia wychodzą ładne i przyciągają spojrzenia. Przyznam, że jednak po pierwszych sukcesach wpadłam trochę w powtarzalne koleiny. Znalazłam sobie jedno ustawienie, w którym czułam się komfortowo i fotografie były ładne, ale schematyczne. Justyna przygotowała świetny kurs w formie e-booka, w którym pokazuje, jak poukładać różne stylizacje i jak rozłożyć poszczególne elementy w kadrze, żeby kompozycja była ładna. Tematy są opracowane kategoriami, na przykład aranżacje babeczek i muffinów, czy ciast płaskich i kawałków ciast - wszystko jasne i łatwe do zastosowania. Pomocne szablony i proste wskazówki. Polecam!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy dostanę dostęp do ebooka?

W chwili zakupu na Twojego e-maila otrzymujesz login i hasło do swojego prywatnego konta na mojej stronie, gdzie znajdują się wszelkie materiały.

Jeśli nie widzisz maila sprawdź koniecznie inne foldery takie jak spam czy oferty.

W jakiej formacie jest dostępny ebook?

Ebook oraz szablony dostępne są w formacie PDF.

Co potrzebuję by skorzystać z ebooka?

Aby skorzystać z ebooka potrzebujesz:

  • urządzenia na którym otworzysz plik PDF (komputer / tablet / telefon)

Opcjonalnie:

  • dostępu do Internetu w celu podglądu skanów 3D kompozycji
  • darmowej przeglądarki plików PDF (większość nowych urządzeń ma ją wbudowaną)

https://get.adobe.com/pl/reader/

Czy ebook jest tylko dla osób wykonujących zdjęcia jedzenia?

Nie. Ebook jest uniwersalny i możesz go wykorzystać zarówno do zdjęć kulinarnych, produktowych, lifestylowych czy rodzinnych. Jednak większość przykładów pokazuję na zdjęciach kulinarnych wykonanych zarówno wewnątrz, jak i w plenerze.

Czy mogę otrzymać fakturę?

Tak. Przy zakupie podaj dane swojej firmy. Faktura (bez VAT) zostanie przesłana do Ciebie mailem zaraz po zakupie.

Co otrzymasz kupując ebooka?

Przygotowałam bogaty pakiet materiałów składający się z ebooka opisującego 33 rodzaje kompozycji oraz plik z szablonami do druku, które pomogą Ci sprawniej tworzyć piękne zdjęcia. Ebook zawiera praktyczne przykłady ilustrowane fotografiami oraz moje sprawdzone tipy stylizacyjne.
Wszystkie materiały są w formacie PDF.
Ebook z opisem kompozycji
Pliki w formacie PDF
Ebook z szablonami do druku
favicon

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie kursów lub współpracy biznesowej. Jestem również obecna na Facebooku i Instagramie, więc jeśli chcesz być na bieżąco z fotografią kulinarną, zapraszam do obserwowania!