Kurs fotografii i stylizacji kulinarnej

Chcesz nauczyć się robić piękne fotografie kulinarne?

Zapisz się na kurs fotografii i stylizacji jedzenia!

Na moim kursie fotografii i stylizacji jedzenia nauczysz się:

 • Opowiadać piękne historie i wzbudzać nimi apetyt odbiorcy
 • Jak stworzyć swoje własne domowe studio fotografii w rozsądnym budżecie
 • Zasad kompozycji, panowania nad światłem, cieniem i kontrastem
 • W jaki sposób wykorzystać swoje nowe umiejętności i gdzie szukać klientów
 • Oraz masę przydatnych tricków, które pomogą Ci robić zdjęcia, którym nikt się nie oprze!

Warsztaty fotografii kulinarnej – zmień pasję w sposób na życie!

ZAPISZ SIĘ NA KURS

Dołącz do zadowolonych kursantów

Przeczytaj opinie moich dotychczasowych kursantów i sam zdecyduj, czy kurs fotografii kulinarnej jest dla Ciebie

Przenieś swoją Pasję na wyższy poziom!

Kursy fotografii i stylizacji kulinarnej

 • Co mogę Ci zaoferować?

  Na kursie fotografii kulinarnej pokażę Ci, że fotografia kulinarna nie jest trudna, jeśli znasz podstawowe zasady. Wyjaśnię Ci je prostym, obrazowym językiem. Opowiem, na czym polega sztuka pięknej stylizacji jedzenia, wytłumaczę zasady kompozycji, panowania nad światłem i kontrastem, a także wyjaśnię drobiazgi, które decydują o magii zdjęć. Moim celem jest nauczyć Cię jak poprzez fotografię kulinarną opowiadać piękne historie i wzbudzać apetyt odbiorcy.

 • Dlaczego warto?

  Chcę, aby po moim kursie każdy był bogatszy zarówno o wiedzę teoretyczną, jak i umiejętności praktyczne. Skupimy się podstawach stylizacji i przydatnych trickach, dzięki którym nauczysz się, jak stworzyć domowe studio fotografii. Udowodnię Ci, że fotografować możesz wszędzie, gdzie jest światło. W każdej chwili będziesz mógł/mogła zapytać o wszelkie niejasne dla Ciebie kwestie, a wspólne fotografowanie pozwoli Ci w praktyce poznać zasady fotografii kulinarnej.

 • Dla kogo jest ten kurs?

  Kurs fotografii i stylizacji kulinarnej jest dla każdego, kto kocha jedzenie i fotografię. Jeśli lubisz piec, gotować, prowadzisz konto na Facebook lub Instagram, masz lub planujesz założyć własnego bloga, tworzysz piękne torty, wypieki, akcesoria kuchenne (ceramika, szkło itp.) i inne cuda, którymi chcesz się pochwalić przed światem lub w jakikolwiek inny sposób masz styczność z jedzeniem i chcesz je pięknie zaprezentować przed odbiorcami – ten kurs jest właśnie dla Ciebie!

KURS DWUDNIOWY

12 h

Grupowy

1 800 zł / od osoby

Indywidualny

2 300 zł / od osoby

W kursie grupowym mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby (dobrane przez kursanta)

Jeśli potrzebujesz mniejszego kursu, w niższej cenie możesz skorzystać w kursu jednodniowego (teoria z podstaw fotografii i stylizacji + praktyka)

ZAPISZ SIĘ NA KURS

KURS JEDNODNIOWY

6 h

Grupowy

1 100 zł / od osoby

Indywidualny

1 400 zł / od osoby

W kursie grupowym mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby (dobrane przez kursanta)

ZAPISZ SIĘ NA KURS

KURS INDYWIDUALNY ONLINE

Ucz się w swoim domowym zaciszu!

Jednodniowy

1 300 zł / 6 h

Dwudniowy

2 200 zł / 12 h

 • Musisz mieć swój sprzęt (aparat lub telefon)
 • Kurs jest prowadzony za pomocą Google Meet (wymagane konto Google)
 • Przed lekcjami ustalamy szczegóły dotyczące zakresu kursu

Co warto ze sobą zabrać?

APARAT i OBIEKTYWY lub TELEFON – z naładowaną baterią!

Nie masz aparatu, a planujesz zakup? Przed zakupem sprzętu, dobrym krokiem będzie ukończenie kursu. Popracujemy na mojej lustrzance (Canon 77D), a wykonane fotografie otrzymasz ode mnie. Podpowiem także na co zwrócić uwagę przy zakupie aparatu.

COŚ DO ROBIENIA NOTATEK – kurs jest bardzo intensywny i zawiera mnóstwo informacji, dlatego warto je zapisać i wracać do nich wdrażając teorię w praktyczne działania.

Możesz również zabrać ze sobą własny obiekt do fotografowania.

Część teoretyczna

Na niej omówimy podstawowe zasady fotografii, kompozycji i stylizacji, opowiem skąd brać tła i akcesoria do zdjęć, w jaki sposób łączyć ze sobą kolory, tekstury i style (omówimy także twoje zdjęcia).

Część praktyczna

Pomogę Ci oswoić się ze swoim aparatem (jeśli masz z tym problem) i zrozumieć działanie najważniejszych parametrów. Wspólnie przygotujemy stylizacje, omówimy je krok po kroku i z moją asystą staniesz za obiektywem, fotografując przygotowane dania. Na koniec pokażę Ci jak szybko wykonać prostą obróbkę.

Jak się zapisać na zajęcia?

Napisz lub zadzwoń. W odpowiedzi na wiadomość wyślę Ci ankietę, która pozwoli mi Cię bliżej poznać (na jakim jesteś poziomie zaawansowania w fotografii, jaki sprzęt posiadasz i gdzie mogę obejrzeć twoje zdjęcia).
Po otrzymaniu od Ciebie informacji umawiamy się na dany termin i spędzimy dzień na wspólnym fotografowaniu! I tak zaczniesz swoją piękną przygodę, która odmieni Twoje spojrzenie na fotografię, a może i Twoje całe życie!

Kurs odbywa się w moim domowym studio w okolicach Cieszyna lub online poprzez Google Meet.
Istnieje możliwość wystawienia faktury (rachunek bez VAT).

Każdy uczestnik kursu indywidualnego otrzyma

Certyfikat

Pamiątkowy certyfikat ukończenia szkolenia

Karty Pracy

Pomagają w usystematyzowaniu wiedzy

20% Zniżki

20% zniżki na wszystkie produkty online

Kurs fotografii jedzenia

Prowadzę kursy fotografii jedzenia nie tylko, by uczyć, jak robić dobre zdjęcia jedzenia i produktów z nim związanych, lecz także, by zarażać innych swoją pasją. Pasją do robienia zdjęć, które podbiją serca konsumentów, klientów, lecz także partnerów biznesowych. Kurs fotografii jedzenia pozwoli Ci nauczyć się, jak wydobyć z jedzenia całe jego piękno i uwiecznić je w optymalny sposób.
Warsztaty fotografii kulinarnej, które prowadzę, pozwolą Ci poznać profesjonalne triki i sposoby na robienie pięknych zdjęć jedzenia. Uczęszczając na mój warsztat fotografii jedzenia, masz pewność, że Twój kurs fotografii kulinarnej prowadzi prawdziwy profesjonalista. Na moich kursach fotografii kulinarnej oferuję wiedzę, która sprawdza się w praktyce, a nie teorii!

Kurs stylizacji jedzenia

Aby zrobić naprawdę oszałamiające zdjęcia, konieczna jest wiedza z zakresu stylizacji kulinarnej. Oferuję również kursy stylizacji jedzenia, zwane tez kursami stylizacji kulinarnej. Dowiesz się na nich, jak ułożyć jedzenie w taki sposób, aby prezentowało się najbardziej atrakcyjnie. To doskonałe dopełnienie kursów fotografii kulinarnej – najpierw wystylizuj jedzenie tak, aby wyglądało profesjonalnie i pięknie, a następnie zrób zdjęcie, które podbije wszystkie serca!
Warsztaty stylizacji jedzenia to idealny sposób, by dowiedzieć się wszystkie o optymalnym ułożeniu jedzenia przed fotografowaniem. Decydując się na prowadzony przeze mnie warsztat stylizacji kulinarnej, masz okazję poznać wszystkie tajniki kompozycji. Omówimy kompozycję, grę cieni, dodatki… słowem wszystko, co czyni różnicę między zdjęciem amatorskim a profesjonalnym.