Co mówią o mnie moi klienci?

Wierzę, że najlepiej, gdy o jakości moich usług wypowiadają się sami klienci. Zapraszam Cię do zapoznania się z opiniami moich klientów oraz kursantów. Ich zadowolenie to dla mnie źródło satysfakcji oraz motywacji do dalszej pracy!

Magda Kubiś

Dwudniowy kurs fotografii kulinarnej u Justyny był dla mnie czasem absolutnie magicznym! Ponieważ byłam już w miarę przygotowana od strony technicznej i mam niejakie doświadczenie z kadrowaniem, światłem itp, to skupiłyśmy się na stylizacji fotografowanych potraw, doborze kolorów, dodatków, tła i tym podobnych. Justyna genialnie i prosto wszystko wyjaśnia i pokazuje. Ma indywidualne podejście do kursanta - co sprawia, że można naprawdę wykorzystać wspólny czas co do kropli. Jest pogodna, bezpośrednia i przemiła! Kurs jest online, co otwiera możliwości dla osób mieszkających daleko, na przykład w Stanach jak ja. Bardzo polecam indywidualne kursy u Justyny zarówno osobom zupełnie początkującym i potrzebującym solidnych podstaw, jak i względnie ogarniętym, ale takim, których zdjęciom wciąż brakuje „tego czegoś”. Justyna będzie wiedziała czym owo „coś” jest i jak to wyeksponować.
testimonial_before_after_magda

Karolina Dzikowska

Prowadzę świeczkarnię i działam intensywnie w Social Media. Bardzo potrzebowałam nabycia umiejętności tworzenia pięknych zdjęć moich świec na co dzień – produktowych i takich life style’owych z życia pracowni. Jestem znad morza, więc kurs fotografowania aparatem online u Justynki okazał się najwygodniejszym rozwiązaniem! Justynka widziała, co tworzę pod jej nadzorem, udzielając najtrafniejszych wskazówek. Praca ze światłem, kąt ustawienia produktu, aby wydobyć jego szczegóły i przede wszystkim kompozycja „wygodna dla oka” przestały być tajemnicą. Cieszę się najbardziej z tego, że się odblokowałam podczas tego kursu online. Zobaczyłam, że samodzielne robienie zdjęć, nawet takich publikowanych na profesjonalnym, firmowym koncie, jest możliwe i nie musi tak stresować 😊
testimonial_jaskolka

Zapisz się do mojego newslettera

I zyskaj 10% zniżki na wszystkie kursy online
favicon

Skontaktuj się ze mną

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie kursów lub współpracy biznesowej. Jestem również obecna na Facebooku i Instagramie, więc jeśli chcesz być na bieżąco z fotografią kulinarną, zapraszam do obserwowania!